Mail Message Templates (1.0.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது
