Mail Message Templates (1.0.7) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Notes
vi: Ghi chú
