Mail notify (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: About
ar: حول
