Mail notify (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད
