Mail notify (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Notifications
bs: Obavijesti
