Mail notify (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: About
eu: (r)i buruz
