Mail notify (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Role
gl: Rol

en: Body header
gl: Cabeceira do corpo

en: About
gl: Información

en: Body footer
gl: Pé do corpo
