Mail notify (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે
