Mail notify (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: About
hr: Opis
