Mail notify (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: About
km: អំពី
