Mail notify (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە
