Mail notify (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Body header
pl: Nagłówek

en: About
pl: O stronie

en: Body footer
pl: Stopka
