Mail notify (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: About
fa: درباره
