Mail notify (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Roles
pt: Papéis

en: Role
pt: Papel

en: Notifications
pt: Notificações

en: Body header
pt: Cabeçalho do corpo

en: About
pt: Sobre

en: Body footer
pt: Rodapé do corpo
