Mail notify (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Email subject
pt: Assunto do email

en: Notifications
pt: Notificações

en: Mail settings
pt: Configurações de E-Mail

en: About
pt: Sobre
