Mail notify (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Mail settings
ru: Установки mail

en: Body header
ru: Тело заголовка

en: About
ru: Информация

en: Body footer
ru: Тело подвала
