Mail notify (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Body header
sv: Brödtext topp

en: About
sv: Om

en: Body footer
sv: Brödtext botten
