Mail notify (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: About
ta: பற்றி
