Mail notify (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
