Mail notify (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Mail settings
uk: Налаштування пошти

en: Body header
uk: Тіло заголовка

en: About
uk: Про модуль

en: Body footer
uk: Тіло підвалу
