Mail notify (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Mail settings
vi: Các thiết lập thư

en: About
vi: Giới thiệu
