Mail notify (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Email subject
da: Email emne

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Mail settings
da: Email indstillinger

en: About
da: Om
