Mail notify (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Roles
it: Ruoli

en: Role
it: Ruolo

en: Notifications
it: Notifiche

en: About
it: Informazioni
