Mail notify (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: About
lt: Apie
