Mail notify (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Mail settings
nl: Mailinstellingen

en: About
nl: Over
