Mail notify (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Notifications
oc: Notificacions

en: About
oc: A prepaus
