Mail notify (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Notifications
bg: Известия

en: Mail settings
bg: Настройки на пощата
