Mail notify (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Mail settings
ca: Configuració del correu

en: About
ca: Detalls
