Mail notify (1.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Roles
de: Rollen

en: Role
de: Rolle

en: Email subject
de: E-Mail-Betreff

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Mail settings
de: E-Mail-Einstellungen

en: About
de: Über

en: Sender's email
de: E-Mail-Adresse des Absenders
