Mail notify (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: About
el: Περί
