Mail notify (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Notifications
et: Teated

en: About
et: Programmist
