Mail notify (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: Email subject
fr: Sujet du courriel

en: Mail settings
fr: Paramètres de courriel

en: About
fr: À propos

en: Sender's email
fr: Courriel de l'expéditeur
