Mail notify (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Notifications
he: הודעות

en: About
he: אודות
