Mail notify (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: About
hi: के बारे में
