Mail notify (1.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Mail settings
hu: E-mail beállítások

en: About
hu: Leírás

en: Sender's email
hu: Feladó e-mail címe
