Mail notify (1.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um
