Mail notify (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Email subject
ja: 件名

en: Notifications
ja: 通知

en: Mail settings
ja: メール設定

en: About
ja: アバウト
