Mail notify (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
