Mail notify (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: About
kn: ಕುರಿತು
