Mail notify (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Mail settings
lv: Pasta iestatījumi

en: About
lv: Par
