Mail notify (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Notifications
ro: Notificări

en: About
ro: Despre
