Mail notify (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: About
sk: Informácie o
