Mail notify (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
