Mail notify (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Mail settings
tr: Posta ayarları

en: About
tr: Hakkında
