Mail Safety (2.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: To
eo: Al

en: Details
eo: Detaloj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
