Mail Safety (2.1.0) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Mail
hu: Levél

en: Module
hu: Modul

en: To
hu: Hova

en: Details
hu: Részletek

en: Key
hu: Kulcs

en: Clear
hu: Törlés

en: Are you sure you want to delete this mail?
hu: Ez a levél biztosan törölhető?

en: Delete mail
hu: Levél törlése

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Date sent
hu: Küldés dátuma

en: Stop outgoing mails
hu: Kimenő levelek tiltása

en: When Mail Safety is enabled it will stop all outgoing emails from being sent and will send them to either the dashboard and/or the defaut mail address instead.
hu: A <em>Mail Safety</em> modul engedélyezésével az összes kimenő levél eredeti címzettjük helyett az irányítópultra és/vagy az alapértelmezett e-mail címre lesznek kiküldve.

en: Send mail to dashboard
hu: Levelek irányítópultra történő küldése

en: If enabled, all mails will be sent to the dashboard
hu: Ha engedélyezett, minden levél az irányítópultra lesz elküldve

en: Send mail to default mail
hu: Levelek alapértelmezett címre történő küldése

en: If enabled, all mails will be sent to the the default mail address
hu: Ha engedélyezett, minden levél az alapértelmezett e-mail címre lesz elküldve

en: Default mail address
hu: Alapértelmezett e-mail cím

en: The default email address that outgoing e-mails will be rerouted to if enabled.
hu: Az alapértelmezett e-mail cím, amelyre a kimenő levelek át lesznek irányítva, ha ez engedélyezett.

en: Send to original
hu: Levél küldése az eredeti címzettnek

en: Send to default mail
hu: Levél küldése az alapértelmezett címzettnek

en: No mails found
hu: Nem találhatóak levelek

en: Succesfully sent the message to @to
hu: Az üzenet @to e-mail címre sikeresen elküldve

en: Failed to send the message to @to
hu: Nem sikerült az üzenetet @to e-mail címre elküldeni

en: Send to another address
hu: Másik címre küldés

en: Only use this field if you want the e-mail to go to an address other than the default address.
hu: A mező használata akkor javasolt, ha az alapértelmezett helyett másik címre kell küldeni a levelet.

en: Use the Mail Safety dashboard.
hu: A <em>Mail Safety</em> irányítópult használata.

en: Use Mail Safety dashboard
hu: <em>Mail Safety</em> irányítópult használata

en: Administer Mail Safety
hu: <em>Mail Safety</em> kezelése

en: A simple and safe way to test and debug outgoing emails without having to worry that all your users will get unwanted emails.
hu: Egyszerű és biztonságos lehetőséget biztosít kimenő levelek teszteléséhez és hibakereséséhez anélkül, hogy aggódni kellene a felhasználóknak tévesen kiküldött e-mailek miatt.

en: View the mail safety dashboard.
hu: <em>Mail Safety</em> irányítópult megtekintése.

en: Enable and configure Mail Safety.
hu: <em>Mail Safety</em> engedélyezése és beállítása.

en: Send original
hu: Eredeti küldése

en: Send default
hu: Alapértelmezett küldése

en: Mail Safety settings
hu: <em>Mail Safety</em> beállítások

en: Enable the mail safety module to stop outgoing e-mails.
hu: A <em>Mail Safety</em> modul engedélyezése a kimenő levelek letiltása okán.

en: Send the mails to the Mail Safety dashboard.
hu: Levelek küldése a <em>Mail Safety</em> irányítópultra.

en: Send the mails to the default mail address
hu: Levelek küldése az alapértelmezett e-mail címre

en: The default mail address to send mails to that mail safety catches.
hu: Az alapértelmezettként használt e-mail cím, melyre a <em>Mail Safety</em> modul által elkapott levelek küldődnek.

en: Are you sure you want to send "@subject" to @to
hu: @to e-mail címre „@subject” biztosan elküldhető?

en: Send default mail
hu: Alapértelmezett e-mail küldése

en: Send original mail
hu: Eredeti levél elküldése

en: Are you sure you want to clear all mail?
hu: Minden levél biztosan törölhető?

en: Clear mail
hu: Levél tisztítása
