Mail Safety (2.1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Mail
ne: पत्र

en: To
ne: लाई

en: Details
ne: विस्तृत

en: Clear
ne: सफा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
