Mail Safety (2.1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: To
ast: Pa

en: Details
ast: Detalles

en: Key
ast: Llave
