Mail Safety (2.1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
