Mail Safety (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan
